Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times7-11.12.2015
Lot: 11
Ivan Radović (1894 - 1973)
Akt
Drawing23 x 16 cm
Year: 1915
Description:Sign. i dat. d. d.
Overview Previous | Next
Artists Actualities News