Auktionswerke - ArchiveGesamtwerke: 16
Auktion: XV aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Kompozicija
Ölgemälde, 65 x 50
2000
Auktion: X Aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Lampa
Ölgemälde, 80,5 x 116,5
1952-53
Auktion: V Aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Figuralna kompozicija
Ölgemälde, 74 x 60
1945
Auktionshaus: Aukcije
Veliki znak večeri
Aquarell, 100 x 71
1987
Auktion: III Aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Sazvežđe
Ölgemälde, 100 x 81
Auktion: I Aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Sazvežđe
Ölgemälde, 100 x 81
Auktion: XVIII Aukcija antikviteta i slika
Auktionshaus: Aukcije
Mesec (Yado)
Aquarell, 30 x 40
1981, sign.
Auktion: Novogodišnja aukcija
Auktionshaus: Arte Media
Ölgemälde, 102 x 82
1976.