Milić Stanković Milić od Mačve (1934 - 2000)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 31

Milić Stanković Milić od Mačve: Zaljubljeni pred Gračanicom

Aukcija: XI Aukcija antikviteta i slika

Zaljubljeni pred Gračanicom
Akvarel, 30 x 40
1990

Milić Stanković Milić od Mačve: Četiri godišnja doba

Aukcija: BINOM 16

Aukcijska kuća: Бином

Četiri godišnja doba
Ulje na drvetu, 53 x 44
1993

Milić Stanković Milić od Mačve: Java besmrtnog grada

Aukcija: BINOM 16

Aukcijska kuća: Бином

Java besmrtnog grada
Ulje na platnu, 70 x 50

Milić Stanković Milić od Mačve: Srpski vojnik na mrtvoj straži

Aukcija: BINOM 16

Aukcijska kuća: Бином

Srpski vojnik na mrtvoj straži
Ulje na drvetu, 28.5 x 37.5
1971

Milić Stanković Milić od Mačve: Poezija na Zlatiboru

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Poezija na Zlatiboru
Akvarel, 26,5 x 34,5
1988, sign.

Milić Stanković Milić od Mačve: Јава бесмртног града,циклус бомбардовање Београда

Aukcija: Бином 17 - Прва интерактивна видео аукција

Aukcijska kuća: Бином

Јава бесмртног града,циклус бомбардовање Београда
Ulje na platnu, 70 x 50
1999

Milić Stanković Milić od Mačve: Српски војник на мртвој стражи, сећање на повлачење војника у

Aukcijska kuća: Бином

Српски војник на мртвој стражи, сећање на повлачење војника у
Ulje na drvetu, 28,5 x 37,5
1971

Milić Stanković Milić od Mačve: Balada o roditeljima i hrastu

Aukcija: XVIII Aukcija antikviteta i slika

Balada o roditeljima i hrastu
Ulje na lesonitu, 44,6 x 52,8
1990, sign.

Milić Stanković Milić od Mačve: Svetosavski plato

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Svetosavski plato
Tempera, 17 x 22
1982.

Milić Stanković Milić od Mačve: Слика са ледине

Aukcija: БИНОМ 18

Aukcijska kuća: Бином

Слика са ледине
Ulje na drvetu, 25 x 30

Strana:  |‹  ‹‹  1 | 2 | 3 | 4  ››  ›|   od 4