XVIII Aukcija antikviteta i slika

Datum 07.12.2009.

Lot: 128

Arthur Paunzen
(1890 - 1940)

Mapa - komplet 15 litografija (aktovi)

Litografija
35 x 28 cm

Godina: 1919, sign.mapa