XVIII Aukcija antikviteta i slika
Datum 07.12.2009.
Lot: 128
Arthur Paunzen (1890 - 1940)
Mapa - komplet 15 litografija (aktovi)
Litografija35 x 28 cm
Godina: 1919, sign.mapa