122
Narovi (1973, sign.)
Ulje na kartonu
Fedor Soretić Feđa
Detaljnije o delu
125
Pejzaž sa predmetima i likom (1966, sign.)
Tuš
Leonid Šejka
Detaljnije o delu
129
Akt žene sa podignutom rukom (1936, sign.)
Crtež
Bogdan Šuput
Detaljnije o delu
130
Ženski portret u profilu (1936, sign.)
Akvarel
Bogdan Šuput
Detaljnije o delu
131
Predeo sa ulicom i kućom (1935, sign.)
Akvarel
Bogdan Šuput
Detaljnije o delu
132
Mrtva priroda sa ribama i flašom (1936, sign.)
Akvarel
Bogdan Šuput
Detaljnije o delu
134
Bosanski stećci (1952, sign.)
Litografija
Milivoj Uzelac
Detaljnije o delu
138
Crveni penjač (1989, sign.)
Grafika
Vladimir Veličković
Detaljnije o delu