Strana:  |‹  ‹‹  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  ››  ›|   od 8

Fedor Soretić Feđa: Narovi

122

Narovi (1973, sign.)

Ulje na kartonu

Fedor Soretić Feđa

Detaljnije o delu

Svetislav Strala: Ribari sa Hvara

123

Ribari sa Hvara (1939, sign.)

Akvarel

Svetislav Strala

Detaljnije o delu

D Stefanović: Gejša

124

Gejša

Akvarel

D Stefanović

Detaljnije o delu

Leonid Šejka: Pejzaž sa predmetima i likom

125

Pejzaž sa predmetima i likom (1966, sign.)

Tuš

Leonid Šejka

Detaljnije o delu

Vladislav Titelbah: Bez naziva

126

Akvarel

Vladislav Titelbah

Detaljnije o delu

Hermina Tomić: Akt

127

Akt (1940, sign.)

Hermina Tomić

Detaljnije o delu

Milica Tomić: Kuća na obali

128

Kuća na obali (1984, sign.)

Pastel

Milica Tomić

Detaljnije o delu

Bogdan Šuput: Akt žene sa podignutom rukom

129

Akt žene sa podignutom rukom (1936, sign.)

Crtež

Bogdan Šuput

Detaljnije o delu

Bogdan Šuput: Ženski portret u profilu

130

Ženski portret u profilu (1936, sign.)

Akvarel

Bogdan Šuput

Detaljnije o delu

Bogdan Šuput: Predeo sa ulicom i kućom

131

Predeo sa ulicom i kućom (1935, sign.)

Akvarel

Bogdan Šuput

Detaljnije o delu

Bogdan Šuput: Mrtva priroda sa ribama i flašom

132

Mrtva priroda sa ribama i flašom (1936, sign.)

Akvarel

Bogdan Šuput

Detaljnije o delu

Živojin Turinski: Bez naziva

133

Bez naziva (1983.)

Živojin Turinski

Detaljnije o delu

Milivoj Uzelac: Bosanski stećci

134

Bosanski stećci (1952, sign.)

Litografija

Milivoj Uzelac

Detaljnije o delu

Ana Viđen: Čarobnjak

135

Čarobnjak (1972, sign.)

Ana Viđen

Detaljnije o delu

Pavle Vasić: Crtač

136

Crtač (1951.)

Pavle Vasić

Detaljnije o delu

Igor Vasiljev: Majka za klavirom

137

Majka za klavirom (1951, sign.)

Tempera

Igor Vasiljev

Detaljnije o delu

Vladimir Veličković: Crveni penjač

138

Crveni penjač (1989, sign.)

Grafika

Vladimir Veličković

Detaljnije o delu

Kiro Vinokić: Tri akta

139

Tri akta (1969, sign.)

Akril

Kiro Vinokić

Detaljnije o delu

Lazar Vujaklija: Bez naziva

140

Bez naziva (1978, sign.)

Serigrafija

Lazar Vujaklija

Detaljnije o delu

Ratko Vulanović: Tuga

141

Tuga (1971.)

Granit

Ratko Vulanović

Detaljnije o delu