84
Manastir Sopoćani (1968, sign.)
Evgenije Knežević
Detaljnije o delu
85
Osnovna škola u Sremskim Karlovcima (1969, sign.)
Evgenije Knežević
Detaljnije o delu
88
Figura (1972, sign.)
Milan Marinković Cile
Detaljnije o delu
90
Poezija na Zlatiboru (1988, sign.)
Akvarel
Milić Stanković Milić od Mačve
Detaljnije o delu
100
Predeli (dvostrano naslikani)
Nepoznati Autor
Detaljnije o delu