Strana:  |‹  ‹‹  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  ››  ›|   od 8

Mrđan Bajić: Projekat dva srca

41

Projekat dva srca (1995)

Mrđan Bajić

Detaljnije o delu

Mrđan Bajić: Bez naziva

42

Bez naziva (1990.)

Skulptura

Mrđan Bajić

Detaljnije o delu

Jovan Bijelić: Motiv iz Bosne

43

Motiv iz Bosne (1936)

Jovan Bijelić

Detaljnije o delu

Bora Baruh: Amali na savskom pristaništu

44

Amali na savskom pristaništu

Ulje na lesonitu

Bora Baruh

Detaljnije o delu

Mersad Berber: Infanta Margarita I

45

Infanta Margarita I (1982)

Litografija

Mersad Berber

Detaljnije o delu

Kosta Bradić: Pristanište

46

Pristanište (Rad autora iz ranih 50. godina.)

Kosta Bradić

Detaljnije o delu

Kosta Bradić: Studenica

47

Studenica (1978)

Ulje na drvetu

Kosta Bradić

Detaljnije o delu

Kosta Bradić: More

48

More

Kosta Bradić

Detaljnije o delu

Uglješa Bogunović: Plan rekonstrukcija kafane” Ima dana“

49

Plan rekonstrukcija kafane” Ima dana“

Crtež

Uglješa Bogunović

Detaljnije o delu

Janko Brašić: Bez naziva

50

Bez naziva (1984)

Ulje na lesonitu

Janko Brašić

Detaljnije o delu

Zorka Cerović: La Ville

51

La Ville (1978)

Zorka Cerović

Detaljnije o delu

Vera Čohadžić: Ruže u vazi

52

Ruže u vazi

Ulje na lesonitu

Vera Čohadžić

Detaljnije o delu

Vera Čohadžić: Školjka

53

Školjka

Vera Čohadžić

Detaljnije o delu

Vera Čohadžić: Tribunj

54

Tribunj

Vera Čohadžić

Detaljnije o delu

Vera Čohadžić: Gardoš

55

Gardoš (1990)

Vera Čohadžić

Detaljnije o delu

Vera Čohadžić: Jedrenjak

56

Jedrenjak

Akvarel

Vera Čohadžić

Detaljnije o delu

Stevan Ćalić: Krave

57

Krave

Akvarel

Stevan Ćalić

Detaljnije o delu

Božidar Damjanovski: Harmonija

58

Harmonija

Litografija

Božidar Damjanovski

Detaljnije o delu

Darko: Bez naziva

59

Bez naziva (1977)

Tuš

Darko

Detaljnije o delu

Evgenija Demnijevska: Na konopcu

60

Na konopcu (1977/8)

Evgenija Demnijevska

Detaljnije o delu