XV aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 10.11.2008.
Lot: 195
Safet Zec (1943)
Dvorište
Kombinovana tehnika80 x 85 cm
Godina: 1975./81
Opis:Akvarel, olovka u boji+ bakropis, suva igla; II stanje, sign.