XV aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 10.11.2008.
Lot: 173
Ljubica Sokić Cuca (1914 - 2009)
Pejzaž iz Francuske
Akvarel11 x 23 cm
Godina: 1973
Opis:sign.