XIV Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 20.04.2008.
Lot: 121
Milić Stanković Milić od Mačve (1934 - 2000)
Kalemegdan
Akvarel24 x 34 cm
Godina: 1984
Opis:sign.