XIV Aukcija antikviteta i slika catalog
Date 20.04.2008.
Lot: 144
Petar Šain
Razgovor na ćepenku
Drawing63,5 x 48,5 cm
Description:Tuš i akvarel na hartiji, Sign.
Overview Previous | Next
Artists Actualities News