Auctions

XIV Aukcija antikviteta i slika catalog

Date 20.04.2008.

Lots

Lot: 144

Petar Šain

Razgovor na ćepenku

Drawing
63,5 x 48,5 cm

Tuš i akvarel na hartiji, Sign.

Search