XIV Aukcija antikviteta i slika katalog

Datum 20.04.2008.

Lot: 144

Petar Šain

Razgovor na ćepenku

Crtež
63,5 x 48,5 cm

Tuš i akvarel na hartiji, Sign.

Postignuta vrednost

Sredidom

Nameštaj je važan faktor kod uređenja naših domova, ali nije i jedini. Vašem domu je potrebna individualna nota, a nju ne čini samo nameštaj.

Posetite nas i pronađite pored nameštaja i ideje za jednostavno i efikasno uređenje doma.

Imate konkretno pitanje? Pitajte našeg arhitektu! Dobićete konkretan odgovor za Vaš problem. Kliknite ovde

Nameštaj za Vaš dom - sredidom.com

Registracija

Zaboravljena lozinka

Niste član? Registrujte se