XIV Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 20.04.2008.
Lot: 122
Milić Stanković Milić od Mačve (1934 - 2000)
Popova vodenica u G. Toponici
Akvarel21 x 29 cm
Godina: 2000
Opis:sign.