XII Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 14.05.2007.
Lot: 114
Mario Maskareli (1918 - 1996)
Kupačica
Akvarel50 x 35 cm
Godina: 1987
Opis:Akvarel na papiru, Sign.