XII Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 14.05.2007.
Lot: 141
Božidar Prodanović (1923 - 2006)
Pogled na Boku Kotorsku
Akvarel40 x 60 cm
Godina: 1975
Opis:Sign.