XII Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 14.05.2007.
Lot: 168
Milan Tucović (1965 - 2019)
Hesperida u vrtu
Akvarel50 x 65 cm
Godina: 2005-06.
Opis:Crtež - akvarel. Sign.