XII Aukcija antikviteta i slika katalog

Datum 14.05.2007.

Lot: 168

Milan Tucović
(1965 - 2019)

Hesperida u vrtu

Akvarel
50 x 65 cm

Godina: 2005-06.

Crtež - akvarel. Sign.