XI Aukcija antikviteta i slika

Datum 03.12.2006.

Lot: 39

Milić Stanković Milić od Mačve
(1934 - 2000)

Umetnik sa svojom inspiracijom

Akvarel
32 x 50 cm

Godina: 1997

sign. g/d