XI Aukcija antikviteta i slika
Datum 03.12.2006.
Lot: 39
Milić Stanković Milić od Mačve (1934 - 2000)
Umetnik sa svojom inspiracijom
Akvarel32 x 50 cm
Godina: 1997
Opis:sign. g/d