XI Aukcija antikviteta i slika

Datum 03.12.2006.

Strana:  |‹  ‹‹  1 | 2 | 3 | 4 | 5  ››  ›|   od 5

Branko Stanković Lale: Dereglije na Savi

65

Dereglije na Savi (1960)

Tuš

Branko Stanković Lale

Detaljnije o delu

Sava Stojkov: Žitna polja

66

Žitna polja (1998)

Ulje na drvetu

Sava Stojkov

Detaljnije o delu

Miloš Šobajić: Gomila

67

Gomila (2006)

Miloš Šobajić

Detaljnije o delu

Miodrag Vujačić Mirski: Bez naziva

69

Bez naziva (1986)

Miodrag Vujačić Mirski

Detaljnije o delu

Pavle Vasić: Predeo

70

Predeo (1933)

Akvarel

Pavle Vasić

Detaljnije o delu

Pavle Vasić: Kukuruzi

71

Kukuruzi (1933)

Akvarel

Pavle Vasić

Detaljnije o delu

Mirjana Mihać: Vitez

72

Vitez

Mirjana Mihać

Detaljnije o delu

Siniša Vuković: Gozba ptica

73

Gozba ptica (1976)

Akril

Siniša Vuković

Detaljnije o delu

Draginja Vlašić: Drvo

74

Drvo (1974)

Ulje na kartonu

Draginja Vlašić

Detaljnije o delu

Slavko Vrbica: Stara Venecija - Zemun

75

Stara Venecija - Zemun (1971)

Ulje na kartonu

Slavko Vrbica

Detaljnije o delu

Svetislav Vuković: Deda i unuk

76

Deda i unuk (1926)

Svetislav Vuković

Detaljnije o delu

Ilija Kolarević: Figurina

81

Figurina (1964)

Bronza

Ilija Kolarević

Detaljnije o delu

Slavoljub Radojčić Caja: Glava radnika

82

Glava radnika

Bronza

Slavoljub Radojčić Caja

Detaljnije o delu

Slavoljub Radojčić Caja: Plivač

83

Plivač

Bronza

Slavoljub Radojčić Caja

Detaljnije o delu

Ivan Sabolić: Husinski rudar

84

Husinski rudar

Bronza

Ivan Sabolić

Detaljnije o delu

Jovan Soldatović: Čovek i pas

85

Čovek i pas

Bronza

Jovan Soldatović

Detaljnije o delu

Radeta Stanković: Pastir

86

Pastir

Bronza

Radeta Stanković

Detaljnije o delu

: Kaminski sat sa dva svećnjaka

88

Kaminski sat sa dva svećnjaka (Kraj XIX veka)

Satovi

Detaljnije o delu

: Stoni satni štender sa ufasovanim satom

89

Stoni satni štender sa ufasovanim satom (2. polovina 18. veka)

Satovi

Detaljnije o delu

: Rahmen uhr, zidni sat

90

Rahmen uhr, zidni sat (Početak XIX veka)

Satovi

Detaljnije o delu