XI Aukcija antikviteta i slika
Datum 03.12.2006.
Lot: 42
Milić Stanković Milić od Mačve (1934 - 2000)
Zaljubljeni pred Gračanicom
Akvarel30 x 40 cm
Godina: 1990
Opis:sign. g/d