X Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 29.06.2006.
Lot: 80
Predrag Milosavljević Peđa (1908 - 1987)
Cveće
Akvarel47 x 69 cm
Godina: 1982
Opis:Sign. d/d