VII Aukcija antikviteta i slika
Datum 09.11.2004.
Lot: 56
Živko Đak (1942 - 2011)
Igra vode i svetlosti
Akvarel200 x 195 cm
Godina: 1995
Opis:Akvarel na platnu. Sign.d/s