Lot: 72
Vladimir Veličković
(1935 - 2019)
Čovek i pas
Tuš
83 x 59 cm
Godina: 1960.
Sign. i dat. d. d.
Delo je publikovano u: Alain Jouffroy, VELIČKOVIĆ - crteži / drawings 1955-1965,
Galerija RIMA, Kragujevac, 2014, 53.