Arte Media

Lot: 48

Predrag Milosavljević Peđa
(1908 - 1987)

Ptice i ženski akt

Period:
oko 1980

Lot od 5 radova: 1.tempera na papiru, 30x22 cm, sign. d.d. 2. tuš, akvarel, 25x16 cm, sign. d.l. 3. tempera, tuš, 21x19 cm, sign. d.d. 4. lavirani tuš, 14x16 cm, sign. d.d. 5. tuš, akvarel, 38x29 cm, sign. d.d.