Lot: 30
Petar Lubarda
(1907 - 1974)
Iz logora
77 x 76 cm
Godina: 1942
Sign. i dat. d. d. i na poleđini.
Delo se prodaje pod posebnim uslovima. Ponude možete dati do 10. decembra 2015.