Lot: 2
Paja Jovanović
(1859 - 1957)
Ženski akt sa ogledalom
100 x 50 cm
Godina: 1915
Sign. i dat. d. d.
Delo se prodaje pod posebnim uslovima. Ponude možete dati do 10. decembra 2015.