Lot: 40
Milan Konjović
(1898 - 1993)
Nature morte sa školjkom
Ulje na lesonitu
50 x 92 cm
Godina: 1952
Sign. i dat. d. d.
Delo je publikovano u: Irma Lang, Milan Konjović - Katalog radova, Galerija Milan Konjović, Sombor, 157, kat. br. 1490.