VI Arte aukcija
Datum 29.01.2015.
Vreme 18 h
23-29.01.2015
Lot: 49
Ivan Tabaković
(1898 - 1977)
Keramički sud (Predložak za keramiku)
48 x 26 cm
Godina: 1937
Sign. d. d. Na poleđini: keramički sud, akvarel, 48x26 cm