Arte Media

VI Arte aukcija

Datum 29.01.2015.

Vreme 18 h

23-29.01.2015

Lot: 49

Ivan Tabaković
(1898 - 1977)

Keramički sud (Predložak za keramiku)

48 x 26 cm

Godina: 1937

Sign. d. d. Na poleđini: keramički sud, akvarel, 48x26 cm