V Aukcija antikviteta i slika
Datum 03.11.2003.
Lot: 160
Beta Vukanović (1872 - 1972)
Akvarel biljke sa crvenim plodovima
Akvarel8,5 x 10,5 cm
Godina: 5.12.1938.
Opis:Sign.na poleđini