V Aukcija antikviteta i slika

Datum 03.11.2003.

Lot: 160

Beta Vukanović
(1872 - 1972)

Akvarel biljke sa crvenim plodovima

Akvarel
8,5 x 10,5 cm

Godina: 5.12.1938.

Sign.na poleđini