Novogodišnja aukcija
Datum 29.12.2009.
Vreme 18h
Galerija Progres
17-26.12.2009. Arte Galerije, Takovsk0a 20 i Svetogorska 29, Galerija Progres 28-29.12.2009.
Lot: 119
Dragoljub Todosijević Raša
(1945)
Bog voli Srbe
Akvarel
33.5 x 23.5 cm
Godina: 1991.
sign.d.s.