Novogodišnja aukcija
Datum 10.12.2011. - 15.12.2011.
Vreme 15.12.2011. 19h
Galerija Progres, Knez Mihailova 27, beograd
Predaukcijska izlozba10-15.12.2011. Kontakt: +381 63 638 916; +381 63 638 968;
41
Zemun (oko 1940)
Ulje na drvetu
Jovanka Strajnić
Detaljnije o delu
42
Primorski gradić (1960)
Akvarel
Veljko Stanojević
43
Dubrovnik (oko 1930)
Ulje na kartonu
44
Poljski buket (oko 1970)
Danica Antić
45
Cveće (oko 1960)
Radenko Mišević
46
Mrtva priroda sa cvećem (oko 1950)
Ulje
Milenko Šerban
47
Mrtva priroda (1965)
Milan Kečić
48
Groteska (oko 1950)
Litografija
Prvoslav Karamatijević Pivo
49
Penetracija (1964)
Grafika
Mihailo Petrov
50
Bez naziva (oko 1960)
Ivan Tabaković
51
Kristalizacija (1956)
Tuš
52
Dečak sa beretkom (oko 1960)
Miro Glavurtić
53
Vitez (1955)
Leonid Šejka
54
Jerihonska ruža (1967)
Milić Stanković Milić od Mačve
55
Bez naziva (1978)
Olga Ivanjicki Olja
56
Glava II (oko 1955)
Lazar Vozarević
57
Lux (1957)
Dado Đurić
58
Dubrovnik (1959)
Predrag Milosavljević Peđa
59
Bele ruže (1954)
60
Svetac drvo (1964)
Milan Konjović