Jesenja aukcija
Datum 18.10.2008.
Vreme 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 6
Antonija Krasnik
(1874 - 1956)
Grožđe sa tri breskve
Akvarel
25,5 x 45 cm
sign. d.d.: A.KRASNIK
Procjena: 5.000-6.500 kuna