III Aukcija antikviteta i slika
Datum 13.12.2002.
Lot: 83
Vasa Pomorišac (1893 - 1961)
Kosovska devojka
Kombinovana tehnika19,5 x 14 cm
Opis:akvarel i tuš na kartonu; sign.d.d.