Auctions

Date 28.09.2009.

Lots

Page:  |‹  ‹‹  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  ››  ›|   from 8

Fedor Soretić Feđa: Narovi

122

Narovi (1973, sign.)

Oil on carton

Artist

Fedor Soretić Feđa

Lot details

Svetislav Strala: Ribari sa Hvara

123

Ribari sa Hvara (1939, sign.)

Water colours

Artist

Svetislav Strala

Lot details

D Stefanović: Gejša

124

Gejša

Water colours

Artist

D Stefanović

Lot details

Leonid Šejka: Pejzaž sa predmetima i likom

125

Pejzaž sa predmetima i likom (1966, sign.)

Ink

Artist

Leonid Šejka

Lot details

Vladislav Titelbah: Bez naziva

126

Water colours

Artist

Vladislav Titelbah

Lot details

Hermina Tomić: Akt

127

Akt (1940, sign.)

Oil on canvas

Artist

Hermina Tomić

Lot details

Milica Tomić: Kuća na obali

128

Kuća na obali (1984, sign.)

Pastels

Artist

Milica Tomić

Lot details

Bogdan Šuput: Akt žene sa podignutom rukom

129

Akt žene sa podignutom rukom (1936, sign.)

Drawing

Artist

Bogdan Šuput

Lot details

Bogdan Šuput: Ženski portret u profilu

130

Ženski portret u profilu (1936, sign.)

Water colours

Artist

Bogdan Šuput

Lot details

Bogdan Šuput: Predeo sa ulicom i kućom

131

Predeo sa ulicom i kućom (1935, sign.)

Water colours

Artist

Bogdan Šuput

Lot details

Bogdan Šuput: Mrtva priroda sa ribama i flašom

132

Mrtva priroda sa ribama i flašom (1936, sign.)

Water colours

Artist

Bogdan Šuput

Lot details

Živojin Turinski: Bez naziva

133

Bez naziva (1983.)

Oil on canvas

Artist

Živojin Turinski

Lot details

Milivoj Uzelac: Bosanski stećci

134

Bosanski stećci (1952, sign.)

Lithography

Artist

Milivoj Uzelac

Lot details

Ana Viđen: Čarobnjak

135

Čarobnjak (1972, sign.)

Oil on canvas

Artist

Ana Viđen

Lot details

Pavle Vasić: Crtač

136

Crtač (1951.)

Oil on canvas

Artist

Pavle Vasić

Lot details

Igor Vasiljev: Majka za klavirom

137

Majka za klavirom (1951, sign.)

Tempera

Artist

Igor Vasiljev

Lot details

Vladimir Veličković: Crveni penjač

138

Crveni penjač (1989, sign.)

Graphic

Artist

Vladimir Veličković

Lot details

Kiro Vinokić: Tri akta

139

Tri akta (1969, sign.)

Acrylic

Artist

Kiro Vinokić

Lot details

Lazar Vujaklija: Bez naziva

140

Bez naziva (1978, sign.)

Serigraphy

Artist

Lazar Vujaklija

Lot details

Ratko Vulanović: Tuga

141

Tuga (1971.)

Granite

Artist

Ratko Vulanović

Lot details

Search