Auctions

XV aukcija antikviteta i slika catalog

Date 10.11.2008.

Lots

Lot: 190

Bogosav Vojnović Pelikan
(1894 - 1942)

Par pejzaža iz Stare Srbije

Water colours

Year: 1940

Akvareli na kartonu, 49 x 71 cm (x2); sign.

Search