XII Aukcija antikviteta i slika catalog
Date 14.05.2007.
Lot: 168
Milan Tucović (1965 - 2019)
Hesperida u vrtu
Water colours50 x 65 cm
Year: 2005-06.
Description:Crtež - akvarel. Sign.
Overview Previous | Next
Artists Actualities News