Auctions

XII Aukcija antikviteta i slika catalog

Date 14.05.2007.

Lots

Lot: 174

Beta Vukanović
(1872 - 1972)

Novi Pazar

Water colours
24 x 46,5 cm

Akvarel na papiru. Sign.

Search