Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 8
Ivan Radović
(1894 - 1973)
Figura u enteriejru
Drawing
23 x 17.5 cm
Year: 1917
Sign. i dat. d. d.