Auction house Aukcijska kuća Kontura
Kontura, 25. aukcija
Date 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 25
Karlo Mijić
(1887 - 1964)
Suncokreti
Water colours
38 x 54 cm
tuš,akvarel/papir; sign. d.l.k.: K.Mijić