Auctions

Edo Murtić: Vatra na horizontu

Auction house Aukcijska kuća Kontura

Jesenja aukcija

Date 18.10.2008.

Time 18.10.2008. 17:00

Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)

Lots

Lot: 16

Vilim Svečnjak
(1906 - 1993)

Ilustracija za balade Petrice Kerempuha

Water colours
18,5 x 23 cm

Year: 1963

tuš,akvarel/papir; sign. d.l.k.: Svečnj 26.III 63

Search