Auction house Aukcijska kuća Kontura
Jesenja aukcija
Date 18.10.2008.
Time 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 16
Vilim Svečnjak
(1906 - 1993)
Ilustracija za balade Petrice Kerempuha
Water colours
18,5 x 23 cm
Year: 1963
tuš,akvarel/papir;
sign. d.l.k.: Svečnj 26.III 63