Auctions

Jozo Kljaković: Kamenita vrata

Auction house Aukcijska kuća Kontura

Jesenja aukcija

Date 18.10.2008.

Time 18.10.2008. 17:00

Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)

Lots

Lot: 7

Anka Krizmanić
(1896 - 1987)

Skromno otmena

Water colours
32 x 24 cm

Year: 1917

tinta perom, akvarel/papir; sign. d.d.k.: AKrizmanić//1917/298

Search