Auction house Aukcijska kuća Kontura
Jesenja aukcija
Date 18.10.2008.
Time 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 7
Anka Krizmanić
(1896 - 1987)
Skromno otmena
Water colours
32 x 24 cm
Year: 1917
tinta perom, akvarel/papir;
sign. d.d.k.: AKrizmanić//1917/298