Auctions

III Aukcija antikviteta i slika

Date 13.12.2002.

Lots

Lot: 40

Kosta Hakman
(1899 - 1961)

Motiv sa primorja

Mixed media
32 x 49,5 cm

tempera i akvarel; sign.d.d.

Search